Wizyt:
Wizyt Dzisiaj: 89Wszystkich: 695517

CIEPŁO SYSTEMOWE

OBSŁUGA KLIENTA » CIEPŁO SYSTEMOWE

  

Chcąc zapewnić sobie oraz swojej rodzinie stały komfort i bezpieczeństwo, zadbaj, aby w domu było ciepło za każdym razem, gdy aura za oknem nie rozpieszcza temperaturą, a z kranu i prysznica zawsze płynęła ciepła woda. Taki komfort zapewni Ciepło Systemowe. Jego niewidzialne, ale skuteczne i niezawodne działanie, pozwoli Ci skoncentrować się na naprawdę ważnych dla Ciebie sprawach, zostawiając kwestię obsługi i konserwacji urządzeń poza zakresem codziennych obowiązków.

 

Ten nowoczesny sposób ogrzewania wybrało już prawie 15 milionów mieszkańców Polski. Dzięki temu w bezpieczny i bezobsługowy sposób zapewnili sobie komfort cieplny w każdym pomieszczeniu przez cały rok. Wybrali produkt z gwarancją niezawodności dostaw, konkurencyjny cenowo i przyjazny środowisku. Przedstawiamy najważniejsze zalety Ciepła Systemowego:

 

Ciepło Systemowe to najbezpieczniejszy sposób ogrzewania mieszkań, budynków użyteczności publicznej oraz powierzchni przemysłowych i handlowych. Korzystając z niego nie musisz obawiać się niebezpieczeństw związanych z innymi, alternatywnymi nośnikami energii. Nie musisz też martwić się o okresowe przeglądy szczelności instalacji i sprawność urządzeń grzewczych oraz wentylacji – komfort i bezpieczeństwo to podstawowe zalety Ciepła Systemowego.

 

Oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale i czas. Masz kontrolę nad wydatkami. Stosowana w przypadku Ciepła Systemowego automatyka pogodowa i regulacja termostatyczna pozwala na racjonalne ogrzewanie mieszkania, dzięki czemu masz wpływ na oszczędzanie ciepła. To najbardziej konkurencyjne rozwiązanie dla efektywnego ogrzewania, którego koszt rośnie najwolniej w stosunku do innych dostępnych na rynku sposobów ogrzewania.

 

Ochrona środowiska jest dla nas niezwykle istotnym zagadnieniem. Dlatego proponujemy nowoczesny system grzewczy produkujący ciepło ekologiczne. Centralizacja źródeł emisji zanieczyszczeń w miejscu wytwarzania Ciepła Systemowego ułatwia kontrolę przestrzegania norm i pozwala likwidować tak zwaną niską emisję, czyli dym z setek kominów i pieców węglowych. Ciepło Systemowe coraz częściej wytwarzane jest w kogeneracji, a więc w tym samym miejscu powstaje energia elektryczna i ciepło, co pozwala na znaczną redukcję emisji zanieczyszczeń oraz ograniczenie wykorzystania paliw.

 

Ciepło Systemowe to pewność stałego zaopatrzenia w ciepło i ciepłą wodę bez względu na zawirowania w polityce międzynarodowej i obawy o przerwy w dostawach paliw. To także komfort korzystania z ciepła przez cały rok. Dziś to ty decydujesz, kiedy chcesz ogrzewać swoje mieszkanie, dostosowując w każdej porze roku temperaturę w pomieszczeniach do indywidualnych potrzeb. Pojęcie „sezonu grzewczego” to już przeszłość.

 

Jeżeli nie musisz się martwić o ciepło i ciepłą wodę, zapewne Twoje mieszkanie już ogrzewane jest Ciepłem Systemowym. To najwygodniejszy sposób zapewnienia ciepła – nie wymaga Twojej troski.  Swoim niewidzialnym działaniem daje odczuwalne efekty, zapewniając ciepło zawsze wtedy, gdy go potrzebujesz. Ciepło Systemowe to poczucie nieprzerwanego komfortu cieplnego w pracy i w domu – niezależnie od zmian pogody i pór roku.